Ceturtdiena, 29 Aprīlis 2021 18:51

Auto operatīvais līzings

Uzrakstīja
 swedbank2x    

Kas izvēlas operatīvo līzingu?

Operatīvais līzings ir piemērots cilvēkiem, kas nevēlas braukt ar jaunu auto ilgāk par pieciem gadiem un grib pēc iespējas vienkāršāku auto nomaiņas procesu. Šajā gadījumā klientam nav jārūpējas par automašīnas pārdošanu un jāvelta tam laiks. Vienkārši termiņa beigās auto ir jāatdod atpakaļ pārdevējam, un nereti šis process tik apvienots ar jauna spēkrata iegādi. Pieaugot sabiedrības labklājībai, palielinās to klientu skaits, kuri iegādājas jaunu automašīnu, izmantojot operatīvo līzingu. Tas ir piemērots veids, kā ērti finansēt jauna auto iegādi. Galvenais apzināties tā darbības principus, lai līzinga termiņa beigās nesaskartos ar nepatīkamiem pārsteigumiem.

 moller auto lizings  

Operatīvais līzings

Klients automašīnu nomā, ik mēnesi maksājot noteiktu maksājuma summu, un līzinga perioda beigās automašīna nonāk atpakaļ dīlercentra īpašumā, taču klientam pastāv iespēja izpirkt automašīnu. Pārsvarā operatīvais līzings nozīmē zemāku ikmēneša maksājumu, taču līzinga perioda beigās braucamrīks nenonāk klienta īpašumā.

 sixt leasing lizings operativais    

Operatīvais auto līzings

Operatīvais autolīzings jeb automašīnas noma ir finansējuma veids, kas paredz, ka līguma darbības laikā (parasti 2-5 gadi) klients maksā nomas maksu. Ikmēneša maksājumu ietekmē tādi faktori kā automašīnas sākotnējā vērtība, pirmās iemaksas apjoms, procentu likme un atlikusī vērtība nomas perioda beigās. Līgumam beidzoties, klients - līzinga ņēmējs nodod automašīnu līzinga devējam. Šo finansējuma veidu parasti izvēlas uzņēmumi, kas vēlas regulāri atjaunot autoparku.

citadele operativais lizings   Operatīvais līzings jeb noma būs piemērots, ja vēlies lietot auto noteiktu laika posmu un neesi drošs, ka vēlēsies to paturēt. Mēneša maksājumi, salīdzinot ar finanšu līzingu, būs mazāki. Līzinga perioda beigās varēsi izvēlēties, atgriezt automašīnu vai izpirkt to par atlikušo vērtību.
 toyota operativais lizings    

Operatīvais līzings

Operatīvo līzingu ir vērts izvēlēties tad, ja vēlaties transportlīdzekli tikai izmantot, taču nevēlaties kļūt par tā īpašnieku. Operatīvā līzinga gadījumā Toyota Līzings iegādājas Jūsu izvēlēto transportlīdzekli un nodod to lietošanā uz norunāto laiku. Jūs par automobiļa izmantošanu maksājat līzinga maksājumus Toyota Līzingam.

Beidzoties līzinga periodam, Jūs varat:

turpināt transportlīdzekļa izmantošanu, pagarinot līzinga līgumu (ja transportlīdzekļa vecums to pieļauj);
transportlīdzekli nomainīt pret jaunu, izvēloties jaunu automobili un atrodot vecajam transportlīdzeklim pircēju;
kļūt par transportlīdzekļa īpašnieku, samaksājot Toyota Līzingam transportlīdzekļa atlikušo vērtību.

 seb operativais lizings    

Operatīvais līzings piedāvā Jūsu izvēlēto automašīnu vai tehniku izmantot noteiktu laiku un termiņa beigās to atdot, neuztraucoties par tā realizāciju.

SEB līzings Jūsu uzdevumā nopērk izvēlēto līzinga objektu un iznomā to Jums uz noteiktu laiku, katru mēnesi izrakstot rēķinu par līzinga objekta nomu.

Nomas perioda beigās Jūs nododat līzinga objektu SEB līzingam tādā tehniskā stāvoklī, kas atbilst dabiskam nolietojumam un līguma nosacījumiem.

nord auto lizings operativais   Operatīvais līzings ir oficiāls apliecinājums darījumam starp līzinga kompāniju un tās klientu (aizņēmēju, līzinga saņēmēju), kurā pirmais ļauj ekspluatēt savus aktīvus otrajam, nenododot īpašumtiesības uz tiem. Juridiskām personām operatīvais līzings ir aktīva un visu iespējamo izdevumu finansēšana, kas saistīti ar to. Turklāt šis aktīvs netiek pārcelts uz uzņēmuma – klienta bilanci.
luminor operativais auto lizings    Luminor auto operatīvais līzings.
peugeot auto operativais lizings  

Operatīvais līzings būs piemērots, ja neplānojat kļūt par automašīnas īpašnieku, bet gan, beidzoties līzinga periodam, vēlaties iegādāties līzingā nākamo automašīnu. Tādā gadījumā līzinga devējs iegādājas automašīnu uz sava vārda un nodod jums to nomā uz noteiktu laiku. Jūs veicat ikmēneša maksājumus, bet, līzinga periodam beidzoties, varat atdot automašīnu atpakaļ. Jums ir arī iespēja izpirkt automašīnu par atlikuma vērtību. Ir jāpievērš uzmanība tam, ka atpakaļ atdodamajai automašīnai ir jābūt labā stāvoklī un jāatbilst noteiktajām prasībām.

Operatīvā līzinga gadījumā var būt spēkā nobraukuma ierobežojums – tas nozīmē, ka automašīnas nobraukums, beidzoties līzinga periodam, nevar vairs tikt nofiksēts līgumā.

green motors auto operativais lizings    

Operatīvo līzingu (nomu)

Piemērots, ja vēlaties automašīnu lietot ierobežotu laiku un termiņa beigās to nodot līzinga kompānijai, neuztraucoties par tās realizāciju. Jūs vienojaties ar automašīnas pārdevēju par Jums vēlamo līzinga periodu un kopējo automašīnas nobraukumu līzinga periodā; pēc tā automašīnas pārdevējs nosaka automašīnas atlikušo vērtību līzinga perioda beigās. Līzinga kompānija iegādājas Jūsu izvēlēto automašīnu un iznomā to Jums uz atrunāto termiņu ar atrunāto kopējo automašīnas nobraukumu, kas Jums ir jāievēro. Katru mēnesi līzinga kompānija izraksta Jums rēķinu par nomu. Līzinga perioda beigās Jūs nododat automašīnu līzinga kompānijai tādā stāvoklī, kas atbilst normālam nolietojumam un atrunātajam kopējam nobraukumam.

Ieguvums: zemāks ikmēneša maksājums, līzinga termiņa beigās nav jāraizējas par automašīnas realizāciju. Ja Jums ir vēlme turpināt lietot automašīnu, Jūs varat to izpirkt no līzinga kompānijas vai turpināt nomāt atbilstoši finanšu līzinga noteikumiem.

Sestdiena, 13 Marts 2021 18:41

Autoskola Presto

Uzrakstīja

Autoskolas piedāvātās apmācību kategorijas

A Kategorija

Apmācība motocikla tiesību iegūšanai - kārtība, nodarbību laiks, cenas.
Mācības tālmācībā vai klātienē.

Latvijas lielākā un modernākā motoskola:

  • 70 filiāles 45 pilsētās
  • Teorijas un braukšanas apmācības rezultātu čempions
  • Līguma slēgšana, pakalpojumu izvēle un apmaksa mājaslapā
  • CSDD eksāmenu apmaksas akcija

Kategorijas apraksts

Vecuma ierobežojums

24 gadi (mācības var sākt no 22 gadiem)

Transportlīdzeklis

Motocikli, kā arī tādi tricikli, kuru jauda pārsniedz 15 kilovatus

Informatīvi

Ar B kategorijas autovadītāja apliecību drīkst vadīt AM kategorijas mopēdus un motorollerus, A1 kategorijas motociklus un triciklus, kā arī B1 kategorijas triciklus un kvadriciklus.

Piektdiena, 12 Marts 2021 20:01

Online autoskolas

Uzrakstīja
     
mustngs autoskola logo    Autoskola Mustangs  ===> Aplūkot
     
presto autoskola logo Autoskola Presto ===> Aplūkot
Piektdiena, 12 Marts 2021 19:57

Autoskolas Rīgā - Iļģuciemā

Uzrakstīja

Autoskola Mustangs

Autoskolas Mustangs piedāvātās apmācību kategorijas: A, A2, B, BE, C, CE, D, DE.

Autokolas Mustangs adreses un kontaktinformācija: Rīga, Iļģuciems, Lidoņu iela 27/1, Tālrunis: 20370803, 20370806, 20370807.

Piektdiena, 12 Marts 2021 19:55

Autoskolas Rīgā - Bolderājā

Uzrakstīja

Autoskola Mustangs

Autoskolas Mustangs piedāvātās apmācību kategorijas: A, A2, B, BE, C, CE, D, DE.

Autokolas Mustangs adreses un kontaktinformācija: Rīga, Bolderāja, Gobas iela 14, Tālrunis: 20370803, 20370806, 20370807.

Piektdiena, 12 Marts 2021 19:50

Autoskolas Rīgā - Purvciemā

Uzrakstīja

Autoskola Mustangs

Autoskolas Mustangs piedāvātās apmācību kategorijas: A, A2, B, BE, C, CE, D, DE.

Autokolas Mustangs adreses un kontaktinformācija: Rīga, Purvciems, Dzelzavas iela 74, Tālrunis: 20370806, 20370807, 20370802.

Piektdiena, 12 Marts 2021 19:46

Autoskolas Rīgā - Ķengaragā

Uzrakstīja

Autoskola Mustangs

Autoskolas Mustangs piedāvātās apmācību kategorijas: A, A2, B, BE, C, CE, D, DE.

Autokolas Mustangs adreses un kontaktinformācija: Rīga, Ķengarags, Maskavas iela 297, Tālrunis: 20370803, 20370802.

 

Piektdiena, 12 Marts 2021 19:43

Autoskolas Rīgā - Imantā

Uzrakstīja

Autoskola Mustangs

Autoskolas Mustangs piedāvātās apmācību kategorijas: A, A2, B, BE, C, CE, D, DE.

Autokolas Mustangs adreses un kontaktinformācija: Rīga, Imanta, Anniņmuižas bulv. 30, Darba laiks: P. - Pt. 9-19, Tālrunis: 20370806, 20370807, 20370802.

 

Piektdiena, 12 Marts 2021 19:36

Autoskolas Rīgā - Centrā

Uzrakstīja

Autoskola Mustangs

Autoskolas Mustangs piedāvātās apmācību kategorijas: A, A2, B, BE, C, CE, D, DE.

Autokolas Mustangs adreses un kontaktinformācija:

1) Rīga, Centrs, Merķeļa iela 1, Darba laiks: P. - Pt. 9-19; S. 9-14, Tālrunis: 20370807, 20370806.

2) Rīga, Centrs, Merķeļa iela 8, Darba laiks: P. - Pt. 9-19, Tālrunis: 20370803, 20370806.

 

Piektdiena, 12 Marts 2021 19:06

Autoskolas Jelgavā

Uzrakstīja

Autoskola Mustangs

Autoskolas Mustangs piedāvātās apmācību kategorijas: A, A2, B, BE, C, CE, D, DE.

Autokolas Mustangs adreses un kontaktinformācija: Jelgava, Pasta 43., Pasta iela 43; Darba laiks: P. - Pt. 9-18, S. 9-12, Tālrunis: 63026392, 20370801.

 

 

1 lapa no 3