Ceturtdiena, 30 Augusts 2012 16:42

Mēs par drošu auto - CSDD

Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

30.08.2012 Rīgā, Antenas ielā 2 no pulkstens 22:00 līdz 02:00 norisināsies tehniskās apskates nakts ar devīzi "Mēs par drošu auto". Bezmaksas auto diagnostika automašīnām ar pinu masu līdz 3500 kilogramiem notisk "dzīvās" rindas kārtībā, ko regulēs tehniskās apskates stacijas darbinieki. Pēc diagnostikas automašīnu īpašnieki varēs saņemt rezultātus drukātā veidā. Transportlīdzekļu datubāzē informācijas tiks atspoguļota tikai par tehniskās apskates rezultātiem.

Tehniskā apskate notiks autovadītājiem jau ierastajā kārtībā, par pakalpojumu iepriekš samaksājot CSDD e-pakalpojumos (https://e.csdd.lv) vai tehniskās apskates stacijas kasēs. Šajā naktī tehniskās apskates stacija strādās līdz pēdējam klientam.

Pasākuma ietvaros notiks arī interesantas aktivitātes:

  • Drošas braukšanas autoskola piedāvās izmēģināt spēkus autovadīšanas iemaņu pārbaudē nestandarta situācijas ar testu „Dzērāju brilles”, „Puķīte” un „Čūska” palīdžibu.
  • Austrumeiropas Streetbike Freestyle čempions Jānis Rozītis kopā ar savu sievu Sandru sniegs moto šovu pasākuma apmeklētājiem.
  • Ziņkārīgie, kas vēlēsies noskaidrot, kādas ir sajūtas apgāstā automašīnā, to varēs izdarīt CSDD stendā "apgāztā mašīna", kā arī varēs uzzināt vairāk par automašīnu drošības jostu nozīmi ceļu satiksmē.

Atbildes uz jautājumiem par ceļu satiksmes drošību un tehnisko apskati sniegs SIA „Auteko & TŰV Latvija”  un CSDD eksperti, bet pasākumu vadīs un publiku izklaidēs Pauls Timrots.

Lasīts 227790 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 31 Maijs 2014 10:10

Saistītie objekti