Pirmdiena, 04 Jūnijs 2012 19:04

Jeep Wrangler iespaidi Pūķa gadā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jeep Dragon titulbilde

   Amerikāņi to zin: Jeep® ir ikona pasaules autobūvē. Un arī pārējā pasaule to zin. No Chrysler grupas zīmoliem Jeep ir pasaulē visatzītākais. 2011. gadā ārpus Ziemeļamerikas tika pārdotas 108 649 Jeep automašīnas. Amerikas savienotās valstis un Kanāda ir lielākie Jeep noieta tirgi. Ber kurš ir tršais lielākais Jeep noieta tirgus? Atbilde ir Ķīna ar 22 294 pārdotām automašīnām 2011 gadā.

Jeep Wrangler salons

Jeep Wrangler Dragon | Foto:Jeep

     Lai pierādītu Jeep zīmola nopietnos plānus Ķīnas tirgū, Jeep atklāja Wrangler Pūķa dizaina koncepciju Pekinas starptautiskajā automobiļu izstādē 23. aprīlī (pēc Pekina laika).

Kāpēc pūķis? Šis ir Pūķa gads un pūķis Ķīnas kultūrā simbolizē spēku un varu un tas nes veiksmi. Šīs īpašības iedvesmoja arī dizainerus Chrysler CTC birojā Aburn Hilsā. Jeep Wrangler ir pirmā automašīna, kas ir tik spēcīgi pielāgota ķīniešu mentalitātei.

Jeep Wrangler Dragon Gold

Jeep Wrangler Dragon | Foto:Jeep

     Wrangler Pūķa dizaina koncepcija - pūķa motīvs uz vadītāja durvīm un motora pārsega, melna virsbūves krāsa, daudz bronzas-zelta detaļu, salonā melnā un bronzas-zelta tēma turpinās, krēslu malas izskatās itkā būtu pāršūtas ar pūķa ādu.

 

Lasīts 483980 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 12 Janvāris 2016 19:29