Trešdiena, 30 Maijs 2012 17:26

Jaunais Cadillac SRX radīts vasaras izbraucieniem

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Radīts vasaras izbraucieniem

Cadillac SRX | Foto:Cadillac

Vasaras ceļojumu sezona ir klāt un tas nozīmē, ka miljoniem autobraucēju sakraus savās automašīnās nepieciešamās mantas un ar ģimenēm vai draugiem dosies brīvdienu izbraucienos vai arī garākos ceļojumos. Šādām aktivitātēm labs ceļabiedrs būs jaunais luksus klases krossovers Cadillac SRX, kas nebaidās arī no skarbākiem ceļa segumiem.

Video:Youtube

Cadillac SRX var lepoties ar plašu salonu un pārdomātu un labi organizētu kravas nodalījumu. Automašīnas aizmugurējais kravas nodalījums ir aprīkots ar unikālu sliežu sistēmu un pielāgojamiem kravas nožogojuma elementiem, kas palīdzēs droši pārvadāt dažāda izmēra un formas priekšmetus. Kad kravas nostiprināšanas sistēma vairs nav nepieciešama, tad to var ērti novietot zem kravas nodalījuma grīdas. Bagāžas telpā atrodas arī padziļināts ūdensnecaurlaidīgs nodalījums, kurā droši var novietot pēc zvejas vai pludmales aktivitātēm samirkušos apģērba gabalus. Aktīva dzīvesveida piekritēji noteikti novērtēs riepu pumpēšanas komplektu, kas palīdzēs piepumpēt velosipēda riepas vai volejbola bumbu.

Cadillac SRX 2013 END

Cadillac SRX | Foto:Cadillac

 

Cadillac SRX pieejams četrās komplektācijās - Standart, Luxury, Performance un Premium. Krosovers aprīkotas ar 3.6L lielu spēka agrekātu, kas attīsta 308 zirgaspēkus pie 6800 rpm un 265 ņūtonmetru griezes momentu pie 2400 rpm komplektācijā ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu.


Cadillac SRX 2013 salons

Cadillac SRX | Foto:Cadillac

Lasīts 481111 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 12 Janvāris 2016 19:27